Новини проекту
Спільноті адміністраторів сайтів шкіл та ліцеїв!
Новий навчальний рік!
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!

«Школа Героїв Славного міста над Дністром». День 2

Дата: 25 жовтня 2018 о 17:53
274 перегляда

Реалізація проекту ««Школа Героїв Славного міста над Дністром». Обмін освітніми просторами педагогічних колективів опорних навчальних закладів Львівської та Луганської областей» у рамках програми «Змінимо країну разом».
ДЕНЬ 2.

Програма 25 жовтня в рамках проекту освітніх обмінів була надзвичайно насиченою. Робочий ранок четверга освітянам з Кремінної Луганської області запропонували розпочати відвідинами першокласників, які навчаються уже за програмою «Нової української школи». Тут учитель початкових класів Цапович-Попіль Л.М. докладно ознайомила з освітньою програмою, педагогічними прийомами, які використовуються на уроці та навиками застосування інклюзивної освіти у своєму класі.

Захоплююче пройшов майстер-клас «Використання бойківських інструментів на уроках музичного мистецтва. Інструментальне музикування» під керівництвом Копач Н.Р. До уваги колег зі сходу Надія Романівна представила різновиди сопілки, екзотичні маракаси, кастаньєти, ксилофон, свистачки, деркач, дримба і навіть різнокольорові веселкові дзвіночки, кожен з яких вигравав ноту з музичної гами. Учні ж показали справжню професійність у використанні запропонованих інструментів. Подивом для колег з Кремінної стало те, що Надія Романівна активно займається навчанням своїх учнів гри на сопілці, розвиваючи інструментальне виконавство вихованців. І варто відмітити, що діти віддячують їй любов’ю і непідробним захопленням шкільним предметом.
Душевно та поетично пройшла креативна ватра вчителя української мови та літератури ОЗНЗ Вовчко О.В.. Оксана Володимирівна поділилась своїми педагогічними надбаннями, запрезентувала досягнення своїх учнів – переможців численних літературних конкурсів та олімпіад, зачитавши прозові та поетичні рядки, написані вихованцями, ознайомила з авторськими педагогічними програмами, які використовує на уроках та літературних гуртках.
Професійно та фахово презентувала психолог Синянська О.В. простір психологічного розвантаження «Формування позитивного іміджу педагога», де ознайомила з методиками протистояння професійному вигорянню та можливістю психологічного розвантаження після напружених педагогічних буднів.
До уваги колег зі сходу запропонували також флешмоб за участю учнів школи, виставку «Орігамі» та «Гердани», відвідини шкільного музею Героя Небесної Сотні Богдана Сольчаника, де батько Героя ознайомив освітян з фактами з життя сина.
Опісля, педагоги взяли участь у творчій лабораторії «Плекаймо в дитині і розум, і тіло», відвідавши одну з найстаріших святинь Західної України, духовний центр Старосамбірщини, – Лаврівський монастир Святого Онуфрія.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.