2023-2024 н.р.
Тренінг "Світ без насильства"
9 лютого з учнями 8-Б класу було проведено тренінг "Світ без насильства". Мета тренінгу: поглибити інформацію про насильство та як його не допустити.
На тренінгу учасники створили колаж "Світ, у якому ми хочемо жити".
Цей світ вони презентували без війни, насильства, з гармонією та спокоєм, і зі своїми дитячими мріями, які обов'язково збудуться.
Тренінг відбувся за підтримки Міжнародного фонду охорони здоров'я та навколишнього середовища "Регіон Карпат" NEEKA та Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).
Світ, у якому ми хочемо жити
7 лютого з учнями 7-Б класу було проведено тренінг "Ми - проти насильства"
На тренінгу учасники отримали інформацію про різновиди насильства та як йому протидіяти. Учні виконували низку цікавих та пізнавальних вправ. Створення колажу "Світ, у якому ми хочемо жити" зацікавило їх до активної роботи.
Тренінг відбувся за підтримки Міжнародного фонду охорони здоров'я та навколишнього середовища "Регіон Карпат" NEEKA та Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ)
.
Тренінг "Життя без насильства"
5 лютого у Старосамбірському ОЗЗСО l-lll ст. з учнями 8-A класу було проведено тренінг "Життя без насильства".
Мета тренінгу - ознайомити учнів з актуальною проблемою насильства, розвивати знання про відповідальність своїх дій, вчинків, уміння брати приклад здорової поведінки людей, надати інформацію як захистити себе, свою гідність і права.
Тренінг відбувся за підтримки Міжнародного фонду охорони здоров'я та навколишнього середовища "Регіон Карпат" NEEKA та Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).
Насилля та протидія насиллю
30 січня за підтримки Міжнародного фонду охорони здоров'я та навколишнього середовища "Регіон Карпат" NEEKA та Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) психологи мобільних команд Захарченко Світлана Євгенівна та Познякова Олена Анатоліївна з учнями 9-их класів провели інформаційну лекцію "Насилля та протидія насиллю''.
Лекція була спрямована на підвищення обізнаності молоді щодо запобігання та протидії насильству, розвитку вміння пошуку шляхів виходу зі складних ситуацій.
Учні 9-их класів ознайомилися із телефонами гарячих ліній з протидії домашнього насильства. Кожен учень отримав інформаційний постер і додатковий матеріал для батьків.
Всеукраїнська акція "16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА"
Змінити наш світ і зробити його добрішим за декілька днів не вдасться нікому, але можна спробувати зменшити кількість зла та завжди пам'ятати, що добро бумерангом повернеться до кожного хто його дарує
У рамках Всеукраїнської акції "16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА" психологічною службою Старосамбібрського ОЗЗСО І-ІІІ ст. з учнями 3-Б, 7-А та 7-Б класів було проведено анкетування, виховна бесіда та заняття з елементами тренінгу, де діти ознайомилися з поняттям "НАСИЛЬСТВО" та його правилами і видами...
Посібник “Інструктажі для безпеки дітей у школі” + практичні матеріали
У межах Всеукраїнської кампанії “16 днів проти насильства” для дітей віком від 4 до 18 років, їхніх батьків і освітян створили безплатний посібник “Інструктажі для безпеки дітей у школі”. Про це повідомляє освітній портал “Нова українська школа”.
ЗАВАНТАЖИТИ ПОСІБНИК можна за посиланням.
Крім того, можна також отримати додатки до інструктажів (ЗАВАНТАЖИТИ) та освітній плакат “Мої правила безпеки” (ЗАВАНТАЖИТИ).
У посібнику й додатках користувачі знайдуть:
- заняття, які допоможуть навчити дітей визначити власні кордони й відстоювати їх в екологічний спосіб;
- практичні поради, як спілкуватися про насильство й власну безпеку з різними віковими групами зрозумілою для них мовою;
- поради, як говорити про неприємні для дитини речі;
- роз’яснення, хто такі “довірливі дорослі”;
- поради, як розпізнавати й правильно реагувати на насильство.
Як зазначають автори видання, відповідні матеріали є додатками до курсу “Safeguarding. Безпека дитини в освітньому середовищі” для вчителів, шкільних психологів, соціальних педагогів і освітніх управлінців.
Пройти короткий освітній курс, спрямований на запобігання небезпечних впливів на дітей, усі охочі можуть за посиланням. У кінці навчання учасники отримають сертифікат.
Проєкт “Впровадження інструктажів для безпеки дитини” реалізується завдяки підтримці Фундації ЗМІН.
Джерело: https://nus.org.ua/