Олімпіада Майбутнє з Політехнікою 2024
Національний університет "Львівська політехніка " організовує цикл Олімпіад для учнів 10-11 класів "Майбутнє з Політехнікою" з таких предметів: українська мова, англійська мова, математика, фізика, хімія. історія України, інформатика, економіка та державне управління.
Участь в Олімпіаді надасть унікальну можливість перевірити рівень своїх знань зі шкільних предметів незалежно від НМТ, познайомитися з Національним університетом "Львівська політехніка" та аргументовано відобразити отримані здобутки в мотиваційному листі вступника.
Докладніша інформація про Олімпіаду, загальні правила та розклад І-го туру описано в приєднаному файлі.
Мотиваційний лист без помилок: структура, приклади, лайфхаки
Безкоштовна підготовка до НМТ на платформі iLearn
Щодо вступної кампанії за освітньою програмою «Кібербезпека»
Харківський національний університет внутрішніх справ пропонує вступ на факультет № 4 для отримання вищої освіти за спеціальністю «Кібербезпека».
Університет пропонує найсучасніші освітні програми, які розроблені на основі актуальних трендів та передових технологій у сфері кібербезпеки. Фаховий науково-педагогічний склад факультету складається з провідних експертів, які забезпечують високоякісне навчання та особисту увагу до кожного студента. Ви отримаєте не тільки якісну освіту, а й можливість стати частиною елітного колективу фахівців у сфері кібербезпеки.
Безкоштовне практично орієнтоване навчання, державне забезпечення (проживання, харчування, формений одяг), можливості самовдосконалення у спорті й науковій діяльності, а також гарантоване працевлаштування після закінчення навчання - це лише маленька частина переваг, що надає флагман освіти і науки - Харківський національний університет внутрішніх справ.
Приєднуйтесь, переходьте за покликанням заповнивши форму https://cutt.ly/jwoB8jWo
Правила прийому до Харківського національного університету внутрішніх справ у 2023 році
ВСТУП БЕЗ ЗНО!!!
Європейською асоціацією інноваційної освіти (м. Луцьк) та Вищою Суспільно-господарчою школою в Пшеворську (м. Пшеворськ, Польща) 4
створено
УКРАЇНСЬКО-ПОЛЬСЬКУ ПРОГРАМУ ПІДГОТОВКИ БАКАЛАВРІВ МІЖНАРОДНОГО ПРОЕКТУ «Step to EU»
Учні отримають можливість отримати європейський диплом, здобудуть хорошу освіту та гарантоване працевлаштування в Європі!
Для того, щоб більш детально ознайомитись з пропозицією, запрошуємо батьків з вашими випускниками на Презентацію в онлайні в програмі ZOOM на тему: «Перспективи і можливості навчання української молоді на Українсько- польській програмі «Step to EU».
Презентація відбудеться 28 січня 2023 року в 19.00
Щоб дізнатись, більше інформації перейдіть за посиланням https://cutt.ly/N2EYnmA
Щоб приєднатись до зустрічі в перейдіть за посиланням https://cutt.ly/z2EECDP
Всеукраїнська олімпіада школярів
"Майбутнє з Політехнікою" 2023
Національний університет "Львівська політехніка " організовує цикл Олімпіад
для учнів 10-11 класів "Майбутнє з Політехнікою" з таких предметів:
українська мова, англійська мова, математика, фізика, хімія. історія
України, інформатика, економіка та державне управління.
Участь в Олімпіаді надасть унікальну можливість перевірити рівень своїх
знань зі шкільних предметів незалежно від НМТ, познайомитися з Національним
університетом "Львівська політехніка" та аргументовано відобразити отримані
здобутки в мотиваційному листі вступника.
БЕЗКОШТОВНИЙ КУРС ІЗ МАТЕМАТИКИ ВІД ОНЛАЙН-ШКОЛИ MATHEMA
Онлайн-школа математики MATHEMA розпочала безкоштовний онлайн-курс підготовки до ЗНО з математики. Учителі школи викладають програму з математики (підготовка до ЗНО) для всіх охочих. Навчання безкоштовне.
Для участі необхідно зареєструватися на сайті. Уроки проходитимуть наживо. Заняття відбуватимуться двічі на тиждень. Учні можуть спілкуватися з учителем у коментарях. Заняття будуть у записі на ютуб-каналі школи. Після кожного уроку відвідувачі отримуватимуть домашні завдання.
Ефективний помічник для ЗНО-підготовки — платформа ILearn
Вже другий рік поспіль вчителі, батьки та самі учні б’ють на сполох: графік підготовки до ЗНО нестабільний через несподівані стрибки на дистанційку. Ритм навчання порушується, діти подовгу звикають то до онлайн-формату, то знову до очного. І тут на допомогу прийде надсучасна платформа для підготовки до ЗНО — ILearn. Перший плюс: вона повністю безкоштовна. Другий плюс: ваші учні знайдуть на ILearn не лише якісні онлайн-курси, а й тести та вебінари. Учнівський досвід показує, що залучення платформи ILearn допомагає складати тести на найвищі бали. Третій плюс, неочевидний для вчителів, але важливий для учнів: ILearn — гейміфікованана платформа. Тут можна створити свого супергероя, заробляти «ВчиБакси» та отримувати за них призи.
Але й це ще не все!
— У середині квітня ILearn допоможе учням зробити розбір пробного ЗНО, — розповідає операційна директорка «Освіторії» Анна Сидорук. — Це буде курс із роз’ясненнями ЗНО попередніх років. Експерти, які розробляють ЗНО в Українському центрі оцінювання якості освіти (УЦОЯО), до найменших дрібниць розберуть на платформі ILearn пробні ЗНО з усіх предметів. Кожен абітурієнт зможе розкласти тест по поличках: які особливості запитань і формати завдань, яке підводне каміння може спіткати. Кожне роз’яснення триватиме близького 1,5 години.
Університет запрошує учнів шкіл взяти участь в предметній олімпіаді (що додає до 20 балів при вступі в наш університет на державне замовлення) (https://nubip.edu.ua/node/103 689), та профорієнтаційних заходах навчально-наукового інституту енергетики,автоматики і енергозбереження (https://nubip.edu.ua/structur e/nni-eae).
Нові правила для вступу у ВНЗ 2022 року
Змінились правила для вступу у вищі навчальні заклади у 2022 році.
13 жовтня 2021 року МОН видав наказ про затвердження умови прийому на навчання для здобуття вищої освіти у 2022 році. Тож вже точно відомо що буде.
Нумо розбираймось.
Що залишилось незмінним:
1. Як і було раніше, для вступу у ВНЗ на освітньо-кваліфікований рівень бакалавр абітурієнт має подати сертифікати ЗНО з трьох конкурсних предметів (для деяких спеціальностей — з двох і творчого конкурсу).
2. Українська мова та українська мова та література (залежно від спеціальності) є головними предметами при вступі на будь-яку спеціальність. Вони завжди стають першими у переліку конкурсних предметів, тож тут майбутні студенти можуть сміливо видихнути. Готувались до її здачі не дарма. На відмінно від деяких інших предметів.
3. Реєстрація електронних кабінетів вступників розпочнеться 1 липня, а подавати заяви у ВНЗ можна буде з 14 липня.
4. Конкурсний бал рахуватиметься як і раніше:
+ результати ЗНО з трьох предметів (або з 2 предметів і творчого конкурсу)
+ середній бал з додатка до атестата
+ бали за мотиваційний лист і особливі успіхи.
Кожен складник множиться на певний коефіцієнт, який не перевищує 1.
Цікаво те, що МОН визначає тільки мінімальний і максимальний можливий коефіцієнт, а вже кожен ВНЗ може ставити свій коефіцієнт (який підходить під визначені межі) для кожного складника конкурсного балу. Тому, у різних навчальних закладах ваш конкурсний бал може відрізнятися.
Що змінилось:
1. Конкурсні предмети. Більше математики.
У багатьох спеціальностей другим обов’язковим конкурсним предметом стала математика. Ці зміни торкнулися спеціальностей 061“Журналістика”, 231”Соціальна робота” та 232”Соціальне забезпечення”.
Математика та іноземна мова як другий і третій обов’язкові предмети стали для спеціальності у галузі знань “Міжнародні відносини”.
Проте, для вступу на спеціальність у галузі знань “Охорона здоров’я” тепер немає таких вимог щодо математики, вступники зможуть обирати другий предмет між математикою та біологією, а третім – хімію чи фізику.
2. У 2022 році абітурієнти зможуть подавати сертифікати ЗНО за 2019, 2020, 2021 та 2022 рік.
3. Цікаво, що для вступу у вищі навчальні заклади на спеціальність “Стоматологія” “Медицина” та “Педіатрія” другий та третій конкурсний предмет не може бути нижчим ніж 150 балів. Хоч і конкурсні предмети для спеціальності “Медицина” змінили цього року й учні можуть фізично не встигнути якісно підготуватися.
Повний перелік спеціальностей і конкурсних предметів для вступу на них ви можете прочитати тут.